АМК Україна має намір з'ясувати причини подорожчання молочної продукції протягом вересня - жовтня 2011 - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

АМК Україна має намір з'ясувати причини подорожчання молочної продукції протягом вересня - жовтня 2011

Антимонопольний комітет України має намір з'ясувати причини подорожчання молочної продукції, яке спостерігалося протягом вересня-жовтня 2011 р. Про це в ході круглого столу повідомила заступник директора Департаменту досліджень ринків АМКУ Т. Кулішова, передає УНН.

За її словами, якщо порівнювати ціну вересня-жовтня 2011 р. з аналогічним періодом минулого року, то вартість молока зросла на 14%. При цьому, закупівельні ціни залишилися на рівні 2010 р. Аналогічне зростання спостерігалося і на молочну продукцію. Внаслідок цього АМКУ направив ряд вимог до суб'єктів ринку молочної продукції з метою з'ясування причин зростання цін.

"АМКУ направив 112 запитів до суб'єктів ринку з метою з'ясування підстав зростання цін, а також направив інформаційні повідомлення до органів державної влади", - сказала Т. Кулішова.

Вона також розповіла, що в даний час не всі суб'єкти господарювання надали інформацію, передбачену в запитах, чи надали її не в повному обсязі.

"Відповідно до законодавства, підприємства повинні надавати інформацію на вимогу АМКУ. Ненадання інформації призводить до стягнення штрафів у розмірі до одного відсотка від виручки підприємства за рік, що передував року, в який накладено штраф", - зазначила Т. Кулішова.

Вона також закликала всіх учасників ринку молочної продукції, щоб вони надали інформацію у строки, встановлені вимогами АМКУ.

Як повідомлялося раніше, під час круглого столу перший заступник голови АМКУ Р. Кузьмін зазначив, що Антимонопольний комітет закликав основних учасників ринку молочної продукції не тиснути на постачальників молока з метою зниження цін.


Новини України
Останні новини