Триває ліквідація застарілих пестицидів і ядохімікатів в Україну - Мінприроди - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Триває ліквідація застарілих пестицидів і ядохімікатів в Україну - Мінприроди

20 липня 2011 компанія «SI GroupConsortLtd» (Ізраїль) почала вивозився перший 88-ми тонн непридатних отрутохімікатів з Чернігівської області.

Завдяки зусиллям Держуправління ОНПС і Держекоінспекції в Чернігівській області, за підтримки голови облдержадміністрації та депутатів облради цього року консолідовано кошти обласного та місцевих фондів охорони навколишнього природного середовища на остаточне вирішення проблеми непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). Таким чином, Міністерство екології та природних ресурсів України продовжує роботу з ліквідації застарілих пестицидів та отрутохімікатів не в окремих точках, а проводить комплексне і повне очищення країни від небезпечних речовин, повідомляє прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів України.
Початковим етапом очищення Чернігівщини, а саме Бобровицького району, від непридатних до використання ХЗЗР, став збір в спеціальну тару і вивезення 88 тонн хімікатів за межі держави. Ці хімікати попередньо були зібрані з усіх місць зберігання Бобровицького району та акумульовані на складі ВАТ «Бобровицький райагрохім». Роботи зі збирання та перевезення пестицидів, відповідно до договору з підприємством-виконавцем, планують закінчити протягом тижня - до 27 липня.
Довідково: На землях Чернігівської області на сьогодні накопичено 856 тонн ХЗЗР. Хімікати зберігаються в 192 місцях. Роботи з утилізації пестицидів починаються згідно з договором компанії «S. IGroupConsortLtd »з Міністерством екології та природних ресурсів України про надання послуг з видалення твердих відходів від 9 червня 2011 року.

http://www.expert-agro.com/


Новини України
Останні новини