Використання шкірки цитрусових в годівлі тварин - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Використання шкірки цитрусових в годівлі тварин

Використання шкірки цитрусових в годівлі тварин

Недавнє дослідження Служби сільськогосподарських досліджень (ARS) при Міністерстві сільського господарства США продемонструвало, що годування худоби шкіркою цитрусів може значно знизити поширення патогенних бактерій (таких як кишкова паличка і сальмонела) в шлунково-кишковому тракті корів.

У перспективі, скорочення внутрішніх бактерій в живих організмах може призвести до зниження рівня небезпечних хвороботворних мікроорганізмів у м'ясі. Це також допомагає знизити залежність промислового тваринництва від потенційно небезпечних антибіотиків, пише Upakovano.ru.

Вчені намагалися знайти способи використання цитрусових відходів у годівлі тварин. Тільки апельсинова індустрія Флориди щорічно виробляє 5 млн тонн апельсинової шкірки і м'якоті, що залишаються від виготовлення апельсинового соку і консервованих апельсинів. Тому попит на використання цих відходів досить високий.

У ході досліджень було з'ясовано, що шкірка цитрусових містить d-​​лімонен, який токсичний для свиней і птахів. Але корови можуть перетравлювати апельсинову шкірку без праці.


Новини України
Останні новини