Баштанський сирзавод ввів в експлуатацію комплекс локальних очисних споруд - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Баштанський сирзавод ввів в експлуатацію комплекс локальних очисних споруд

Баштанський сирзавод (Миколаївська обл.) 22 грудня 2011 ввів в експлуатацію комплекс локальних очисних споруд. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Миколаївської обласної державної адміністрації.

Кошторисна вартість проекту склала 15 млн. грн. Генпідрядником будівництва комплексу виступила "Українська технологічна компанія" (Київ). "Проект передбачає глибоке очищення висококонцентрованих стічних вод і суміші з підсирної сироватки від органічних забруднень на 95-97%, сполук фосфору - на 80%", - сказано в повідомленні. У функціонуванні очисних споруд застосована енергоефективна технологія анаеробно-аеробної очистки, яка крім економії електроенергії виробляє біогаз, використовуваної для опалення приміщення.

Проектна потужність становить 1 300 куб. м / добу. У повідомленні сказано, що згідно технології, передбачається механічна очистка, кондиціювання, анаеробна очистка, аеробна очищення, знезараження і зневоднення мулу, очищення біогазу, теплогенерація.

"В якості побічного продукту очистки стічних вод утворюється органічне добриво, яке використовується в сільському господарстві для збільшення врожайності та рекультивації земель", - сказано в повідомленні. Зараз на завершальній стадії знаходиться другий етап реалізації проекту - будівництво котельні на території заводу.

Котельня працюватиме на власному біопаливі і забезпечувати газом частина підприємства.

Як повідомлялося, 2010 р. Баштанський сирзавод закінчив із чистим прибутком 17,206 млн. грн., Збільшивши чистий дохід на 47,7%, або на 153,3 млн. до 474,798 млн. грн. в порівнянні з 2009 р. 98,46% акцій закритого акціонерного товариства "Баштанський сирзавод" належить холдингу "Молочний альянс".

Довідка: ЗАТ "Молочний альянс" - холдингова компанія, що об'єднує підприємства з виробництва та збуту сирів і цільномолочної продукції, створений у червні 2006 р.

До його складу входять 9 виробничих підприємств, розташованих в різних регіонах Україні, а також збутові підприємства "Еталонмолпродукт" і ТД "Еталон" (Київ).

Підприємства холдингу виробляють молочну продукцію під ТМ "Молочний шлях", "Славія", "Здорово", "Яготинське".


Новини України
Останні новини