Присяжнюк: Одне з завдань Мінагрополітики – співпрацювати з громадськими організаціями - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Присяжнюк: Одне з завдань Мінагрополітики – співпрацювати з громадськими організаціями

Сьогодні, 26 грудня, Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк взяв участь в установчих зборах Громадської ради при Мінагрополітики. Міністр наголосив на важливості співпраці влади та профільних організацій задля повноцінного розвитку аграрного сектору.«Ми отримали 144 заявки на участь у Громадській раді, тобто маємо майже півтори сотні організацій, які бажають взяти участь у розвитку аграрного сектору і сільського господарства. Чесно, я, як Міністр, отримую від цього велике задоволення. Співпрацювати з громадськістю, особливо не масовою, а профільними громадськими організаціями – це принцип роботи Міністерства. Я з задоволенням братиму участь у засіданнях Громадської ради», – зазначив Микола Присяжнюк.

За словами очільника Мінагрополітики, багато громадських організацій аграрного напрямку дуже активно ведуть свою роботу.

«Міністерство намагається всіляко підтримувати громадські організації. Зокрема, наразі ми активізували роботу профспілок. Сьогодні аграрна профспілка – найбільша у державі. В нас на обліку стоїть близько мільйона членів профспілкових організацій», – наголосив Міністр.

Очільник Мінагрополітики зауважив, що активізувалась також робота Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України. «Практично ми повернули 3-4 спортивні бази цієї організації, які були продані. Ми повинні з вами пишатися, що 30 % кандидатів на зимову олімпіаду – це вихідці з «Колосу». Тож ми – аграрії – вміємо не тільки працювати, але й робити значні досягнення у спорті», – додав Микола Присяжнюк.

Прес-служба


Новини України
Останні новини