Знакова подія для Україні в 2011р. - Урожай зернових - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Знакова подія для Україні в 2011р. - Урожай зернових

Знакова подія для Україні в 2011р. - Урожай зернових

Рекордний урожай зернових в 58 млн тонн Прем'єр-міністр України Микола Азаров назвав знаковою подією для країни в 2011 році.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, під час традиційного спілкування з користувачами мережі, повідомляє УНН.

"Чому я називаю цю подію знаковою? По-перше, тому що благополуччя досягнуто в дуже важких умовах, якщо говорити про погоду: весь травень і майже весь червень не було дощів. А це, як Ви розумієте, для сільського господарства надзвичайно складна ситуація. Дуже важко було з фінансуванням сільського господарства. І разом з тим реалізація нових підходів, нових програм дозволила в цих важких умовах отримати рекордний урожай зерна ", - зазначив прем'єр.

Він повідомив, що в деяких господарствах урожай перевищив середньоєвропейський рівень.

"До того ж ми отримали хороший урожай соняшнику, цукрових буряків, отримали хороший приріст виробництва м'яса свинини та птиці", - написав Азаров.

Крім того, глава Кабміну зазначив важливість збереження стабільності в країні.

"Звичайно, не можна не сказати про те, що незважаючи на зростання цін на газ, величезні внутрішні і зовнішні борги, фінансова система Україна показала свою стабільність. І сьогодні, 23 грудня, виплачені повністю пенсії за 2011 рік, а через кілька днів закінчиться перерахування всіх необхідних ресурсів для виплати зарплати ", - зазначив Азаров.

Як повідомлялося, експерти прогнозують більше 5,5 млрд дол доходів від експорту зернових.По матеріалами УНН


Новини України
Останні новини