Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Держземагентство України пропонує збільшити максимальну площу оренди землі

Державне агентство земельних ресурсів України пропонує збільшити максимальну площу оренди сільськогосподарської землі однією юридичною чи фізичною особою до 35% в межах одного району. Про це повідомив 28 грудня 2011 р. на прес-конференції в Києві заступник голови Держземагентства Н. Калюжний.

"Є пропозиція, щоб взагалі виключити цю норму, щоб не було ніяких обмежень, але є антимонопольне законодавство, і тому ми запропонували 35% в одному районі - максимально для земель сільськогосподарського призначення в одних руках", - повідомив М. Калюжний.

За його словами, в законопроекті "Про ринок земель", який прийнятий у першому читанні, обмеження на площу с / г землі в оренді одного фермерського господарства, юридичної або фізичної особи, встановлено на рівні 6 тис. га. "Сподіваємося, що ця норма буде переглянута", - зазначив М. Калюжний.

Як повідомлялося, 9 грудня 2011 Верховна Рада прийняла в першому читанні проект закону "Про ринок земель". Найближчим часом парламент планує розглянути законопроект у другому читанні. Документ передбачає жорсткі обмеження щодо можливості купівлі землі (не більше 100 га в одні руки, причому без можливості покупки землі юридичними особами), а також оренди (не більше 6 тис. га в межах району).


Нравится
Новини України
Останні новини