Компанія "Агроліга" ​​збільшує потужності з переробки олійних - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Компанія "Агроліга" ​​збільшує потужності з переробки олійних

Як стало відомо компанії "ПроАгро", на повну потужність переробки вийшла перша лінія оновленого маслозаводу компанії "Агроліга".

Як відзначають в прес-службі підприємства, технічний запуск заводу відбувся ще 11 листопада 2011 р., більше півтора місяця нове обладнання регулювали і тестувалося в різних режимах роботи, і до кінця року вийшло на повну проектну потужність - 70 т переробки соняшнику на добу. Після переобладнання потужність тільки першої виробничої лінії на 27% перевищує потужність всього заводу ще рік тому. Середній вихід масла складає 41-42%, що відповідає плановим показникам.

На заводі були повністю замінені преси, нагрівальне обладнання, продукто-та мастилопроводи, розширено ємності зберігання. Переобладнання стартувало в травні 2011 р.

Зараз закінчується монтаж 2-ї лінії. Її запуск намічений на кінець лютого 2012 р. На кінець зими група компаній "Агроліга" планує завершити налагодження і налаштування обладнання і вийти на обсяги переробки 55 тис. т соняшнику на рік.

Довідка: кошти на нове обладнання було залучено на Варшавській фондовій біржі, де "Агроліга" розмістила частину своїх акцій в лютому 2011 р. Збільшення потужностей переробки є найважливішою частиною стратегічного розвитку групи.


Новини України
Останні новини