КМ України затвердив методику грошової оцінки земель несільськогосподарського призначення - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

КМ України затвердив методику грошової оцінки земель несільськогосподарського призначення

Кабінет міністрів України своєю постановою № 1278 від 23 листопада 2011 затвердив методику нормативної грошової оцінки земель несільськогосподарського призначення (крім земель населених пунктів), пише ІА "РБК-України".

Так, згідно з методикою, об'єктом нормативної грошової оцінки земель, є земельна ділянка, яка використовується за функціональним призначенням незалежно від того, до якої категорії він віднесений. Оцінка земель проводиться з урахуванням відомостей державних кадастрів документації із землеустрою, містобудівної документації на регіональному рівні.

Грошова оцінка земель розраховується виходячи з площі земельної ділянки, яка дорівнює рентного доходу для відповідної категорії земель (у гривнях на рік), термін капіталізації, коефіцієнт, який враховує місце розташування земель, коефіцієнт, що враховує вид використання земельної ділянки та встановлюється в залежності від складу угідь земельної ділянки відповідно до даних Державного земельного кадастру, коефіцієнт, що враховує незалежність земельної ділянки від земель природоохоронного, оздоровчого, рекреаційного та історичного призначень, коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель.

Результат нормативної грошової оцінки окремої земельної ділянки оформляється та видається територіальним органом Держземагенства, як виписка з технічної документації з нормативної грошової оцінки земель району.


Новини України
Останні новини