Кабмін затвердив порядок ввезення засобів захисту рослин - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Кабмін затвердив порядок ввезення засобів захисту рослин

Постанова КМУ від 28.12.2011 р. N1378 "Про затвердження порядків видачі погодження на ввезення на територію України засобів захисту рослин, сертифіката відповідності сільськогосподарської продукції та сировини рослинного походження вимогам щодо вмісту в них залишкової кількості пестицидів, агрохімікатів та важких металів і сертифіката про дотримання регламентів застосування пестицидів і агрохімікатів "

Постановою N1378 від 28 грудня 2011 року Кабмін затвердив Порядок видачі погодження на ввезення на територію України засобів захисту рослин.

Згідно з Порядком, узгодження на ввезення засобів захисту рослин видається Госветфітослужбой на кожну окрему партію засобів захисту, тобто будь-яку кількість товару з однаковою назвою та властивостями (діючою речовиною та препаративної формою), виробленого протягом певного періоду виробником при однакових умовах на одному підприємстві, що транспортується одним транспортним засобом і супроводжуваного одним товаросупровідними документом і одним сертифікатом якості.

Порядком встановлено, що ввезення засобів захисту рослин здійснюється за згодою власника реєстраційного свідоцтва про державну реєстрацію препарату, що підтверджується листом або контрактом.

Для отримання погодження зацікавленим особам необхідно буде подати контролюючому органу:

- Результати аналітичних досліджень ввозяться в Україну засобів захисту рослин, видані спеціалізованими територіальними лабораторіями Госветфітослужби;

- Засвідчені заявником копії: документа, що підтверджує наявність умов для зберігання та реалізації засобів захисту рослин (санітарний паспорт на складське приміщення або договір оренди такого приміщення, якщо підприємство не є його власником), контракту з нерезидентом і специфікації до нього; реєстраційного посвідчення про держреєстрацію препарату ; ліцензії на здійснення господарської діяльності з торгівлі пестицидами та агрохімікатами; сертифіката якості засобів захисту рослин.

Нагадаємо, згідно зі ст. 16-1 Закону "Про захист рослин" зазначений вище Порядок затверджується урядом за поданням центрального органу виконавчої влади з питань аграрної політики.


Новини України
Останні новини