"Молочні війни" припиняться після створення ЗВТ з СНД - В. Мунтіян - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

"Молочні війни" припиняться після створення ЗВТ з СНД - В. Мунтіян

Урядовий уповноважений з питань співпраці з Росією, країнами СНД, Євразійського економічного співробітництва та іншими регіональними об'єднаннями В. Мунтіян вважає, що створення зони вільної торгівлі з країнами СНД припинить торгові "війни", в які залучена України, пише ІА "Лівий берег".

За його словами, країни ЗВТ домовилися про нерозширення переліку існуючих обмежень у взаємній торгівлі і зафіксували положення про зниження і поетапну відміну експортних мит. "Вже не буде ні" молочних ", ні" м'ясних воєн ". Тобто запрацює сприятливий режим торгівлі, що для нас дуже важливо", - підкреслив В. Мунтіян.

За його оцінками, після вступу в силу договору обсяг торгівлі потенційно збільшиться на 30-45%, а додатковий приріст доходів держбюджету може щорічно складати приблизно 9,4 млрд. грн.

В агропромисловому комплексі очікуваний приріст випуску продукції складе 3,5-4%, у харчовій промисловості - 3-3,5%, у легкій - 3%, в хімічній і нафтохімічній - 3,5-5%, в металургії - 3-4 %, в машинобудуванні - 4-7%, обсяг перевезень всіма видами транспорту збільшиться на 2,4%.

Нагадаємо, глава Росспоживнагляду, головний санітарний лікар Росії Г. Онищенко заявив, що в кінці 2011 р. якість українського сиру, що поставляється до Росії, різко погіршився, оскільки в нього почали додавати велику кількість пальмового масла.


Новини України
Останні новини