МінАПіП Україна розробляє нові форми підтримки розвитку молочної галузі - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

МінАПіП Україна розробляє нові форми підтримки розвитку молочної галузі

Українське молочне тваринництво вимагає інноваційних підходів до надання державної підтримки. Тому Міністерство аграрної політики і продовольства аналізує і розробляє нові форми розвитку цієї галузі аграрного сектора. Про це 12 січня 2011 р. в ході робочого візиту в Житомирську повідомив міністр М. Присяжнюк, передає прес-служба відомства.

"Молочне скотарство є надзвичайно важливим для аграрного сектору нашої країни. Тому що, по-перше, молочна продукція є експортною, а по-друге, ми повинні забезпечити продовольчу безпеку країни. Тому зараз міністерство в пошуках найбільш оптимальної та ефективної підтримки молочників і стабілізації молочної галузі. Торік ми акумулювали ПДВ на спеціальних рахунках, знайшли порозуміння з молокопереробними підприємствами. Вони гарантують, що збільшать товарність молока і побудують молокоприймальні пункти в селах ", - зазначив глава МінАПіП.

"Сьогодні ми домовилися з керівництвом області (Житомирській), спільно будемо виділяти кошти з обласного і республіканського бюджетів для підтримки фермерських господарств та розвитку молочної галузі. Це дозволить і контролювати кошти, і стимулювати розвиток", - додав М. Присяжнюк.

http://www.proagro.com.ua/ 


Новини України
Останні новини