У 2012 році заплановано розширення посівних площ ярих зернових культур, - Міністр - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

У 2012 році заплановано розширення посівних площ ярих зернових культур, - Міністр

Наразі Мінагрополітики активно готується до весняно-польових робіт. Зокрема, спільно з науковцями відпрацьовує оптимальну структуру посівних площ та запасає вдосталь усіх необхідних засобів і матеріалів, оскільки у 2012 році планується розширення посівних площ ярих зернових. Про це сьогодні, 18 січня 2012 року, під час прес-конференції повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк.

«Для весняно-польових робіт у сільгоспвиробників є в наявності 210 тис. тонн поживних речовин міндобрив. Забезпеченість дизпаливом становить 227 тисяч тонн, бензином – 58 тисяч тонн. Забезпеченість насінням ярих зернових і зернобобових культур складає 892 тисячі тонн, понад 100 % до потреби. Забезпеченість насінням соняшнику – 100%, сої – 105 %, цукрових буряків – 80%», – поінформував очільник Мінагрополітики.

За словами Міністра, для належного проведення весняної посівної Мінагрополітики вживає всіх необхідних заходів.

«Наразі відпрацьовується оптимальна структура посівів ярих зернових культур, якою передбачено розширення посівних площ у 2012 році кукурудзи, пшениці, ячменю, вівса, гороху, зернового сорго, сої та круп’яних культур. Зокрема, посівні площі кукурудзи планується збільшити на 700 тис. га. Водночас Міністерство буде науково обґрунтовано рекомендувати навантаження на 100 гектарів сільськогосподарських земель, враховуючи природо-кліматичні зони та родючість ґрунтів», – повідомив Микола Присяжнюк.

За словами Міністра, у січні та лютому заплановано проведення трьох Всеукраїнських регіональних науково-практичних конференцій з питань особливостей проведення комплексу весняно-польових робіт в умовах 2012 року за участю керівників господарств усіх форм власності, наукових установ, обслуговуючих організацій. Крім того, здійснюються необхідні заходи для закупівлі до Аграрного фонду додаткових обсягів продовольчого зерна в обсязі 1 млн. тонн.Прес-служба

http://www.minagro.gov.ua/


Новини України
Останні новини