За 2011 рік обсяги експорту сільськогосподарської продукції зросли на 28, 5 % - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

За 2011 рік обсяги експорту сільськогосподарської продукції зросли на 28, 5 %

Зовнішньоекономічна діяльність України на ринку продовольства активно покращує показники. Зокрема, торік обсяги експорту сільгосппродукції склали 12 млрд. дол., що на 28, 5 % більше 2010 р. Про це сьогодні, 18 січня 2012 року, під час прес-конференції повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк.

«За 2011 рік обсяги експорту сільськогосподарської продукції зросли на 28,5 % і складають 12 млрд. дол.. Позитивне сальдо становить 5 млрд. дол.. Звичайно, вагомий чинник позитивного сальдо відіграла соняшникова олія − плюс 25%, зернові культури − плюс 27%, насіння олійних культур − плюс 10%, а також молокопродукти − плюс 5%», − поінформував очільник Мінагрополітики.

За словами Міністра, успішними протягом 2011 року були пошуки нових ринків збуту вітчизняної сільгосппродукції.

«Дуже приємно і важливо для України те, що ми розширюємо географію постачання сільськогосподарської продукції. В цьому році ми відкрили для себе ринок Бангладеша, активно працюємо з країнами Близького і Далекого Сходу. Крім того, Мінагрополітики знайшло порозуміння на рівні Уряду щодо постачання до Саудівської Аравії ячменю», − повідомив Микола Присяжнюк.Прес-служба

http://www.minagro.gov.ua/


Новини України
Останні новини