Компанія Continental Farmers Group і ED & F Man створюють в Україну СП з виробництва цукрових буряків - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Компанія Continental Farmers Group і ED & F Man створюють в Україну СП з виробництва цукрових буряків

Сільськогосподарська компанія "Continental Farmers Group і ED & F Man Holdings" створять спільне підприємство, основною діяльністю якого є виробництво цукрових буряків для забезпечення сировиною цукрового заводу компанії ED & F Man в Миколаївській області. Згідно з повідомленням Continental Farmers Group, відповідна угода вступить в силу після отримання дозволу Антимонопольного комітету України на створення СП, пише ІА "Дело", посилаючись на повідомлення ІА "Інтерфакс".

Підписаний документ передбачає, що Continental Farmers Group, зокрема, буде відповідати за виробництво і збирання буряка на підконтрольних СП землях.

Continental Farmers Group з активами в Україні та Польщі спеціалізується на вирощуванні ріпаку, картоплі, пшениці, цукрового буряка і кукурудзи. Працює в Україні з 2006 р. В даний час компанія орендує близько 21 тис. га с / г земель в Західній Україні.

У Польщі Continental Farmers володіє близько 1,6 тис. га та орендує ще 1,1 тис. га. ED & F Man Holdings є одним з найбільших виробників цукру в світі. Компанія працює більш ніж в 40 країнах.

http://www.proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини