Микола Присяжнюк взяв участь у Вечорі аграрного бізнесу України в Берліні - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Микола Присяжнюк взяв участь у Вечорі аграрного бізнесу України в Берліні

21 січня 2012 року у Берліні відбувся Вечір аграрного бізнесу України. Почесним його гостем став Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк. На зустрічі очільник Мінагрополітики наголосив на перспективах розвитку аграрної галузі в Україні, зацікавленості в ній як іноземних інвесторами, так і передових українських компаній.

«Наша країна посідає провідні місця у світовому експорті цілої низки аграрних товарів, включаючи соняшникову олію, ячмінь, ріпак, пшеницю та інші товари. Інтеграція України у світову аграрну економіку в останні роки суттєво активізувалась, чому сприяв вступ країни до СОТ. Сьогодні на Україну покладаються великі надії в плані задоволення зростаючих потреб людства у продовольстві. Запевняю, що вже зараз виправдовуємо ці надії. Ми позитивно оцінюємо перспективи розвитку аграрної галузі в Україні. І в цьому ми солідарні і з іноземними інвесторами, і з передовими українськими компаніями, представленими в цій залі», − наголосив під час відкриття Вечора Міністр.

За словами очільника Мінагрополітики, експорт продовольства з України досягнув майже 10 млрд. доларів, і це далеко не межа.

«Ми ставимо завдання розвивати не лише сировинний експорт, але і зберігати і примножувати експортні потоки продукції з високою доданою вартістю. І традиційна масштабна присутність України на "Зеленому тижні" є черговим тому підтвердженням. Вагомим кроком на шляху реалізації європейських акцентів України є процес створення поглибленої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС в контексті підписання угоди про асоціацію», − зазначив Микола Присяжнюк.

Очільник Мінагрополітики підкреслив, що невід'ємний елемент аграрної політики – завершення земельної реформи.

«Всім зрозуміло, що економіка не може тривалий час функціонувати в транзитному стані, і зараз ми відчуваємо наявність політичної волі для формування ринку земель сільськогосподарського призначення в Україні. Безумовно, він буде цивілізованим. Тобто міститиме певні обмеження щодо розміру землекористування, дотримання норм землекористування, функції держави на ринку земель, які притаманні будь-якому земельному ринку в розвинутих країнах», − зазначив Міністр.

Прес-служба

http://www.minagro.gov.ua/


Новини України
Останні новини