Україна в 2012 р. може збільшити виробництво м'яса птиці на 3-5% - Союз птахівників - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Україна в 2012 р. може збільшити виробництво м'яса птиці на 3-5% - Союз птахівників

Виробництво м'яса птиці в Україну в 2012 р. може збільшитися на 3-5% порівняно з 2011 р., вважає голова ради директорів Союзу птахівників України О. Бакуменко.

"Ми очікуємо, що зростання виробництва буде невеликим - 3-5%", - сказав він.

А. Бакуменко уточнив, що в 2011 р. внутрішнє виробництво м'яса птиці склало 1 млн. т проти 953,5 тис. т в 2010 р.

За словами експерта, основним стримуючим чинником зростання галузі є низька купівельна спроможність населення. Він зазначив, що через це протягом першого півріччя минулого року птахівники були змушені продавати продукцію за цінами нижче собівартості.

"У першому півріччі минулого року підприємства продавали продукцію собі в збиток, потім вони трохи підвищили ціни і вийшли на невелику рентабельність", - уточнив О. Бакуменко. Він вважає, що в поточному році ціни на м'ясо птиці будуть стабільними.

"Ціни в цьому році на м'ясо птиці будуть стабільними. Якщо не буде ніяких форс-мажорів, то вони залишаться на нинішньому рівні. Коливання можливі не більше 2-3%", - вважає він.

А. Бакуменко також упевнений, що для розвитку птахівничої галузі їй украй необхідно розвивати експорт своєї продукції. За його інформацією, в 2011 р. Україна експортувала майже 50 тис. т м'яса птиці в порівнянні з 33 тис. т в 2010 р.

"Подальший розвиток експортного напряму залежатиме від того, як складуться відносини України з Митним союзом, оскільки основні ринки для української птахівницької продукції - це Росія і Казахстан", - сказав голова ради директорів Союзу птахівників України.

Він також зазначив, що Україні також розвиває нові ринки збуту продукції птахівництва, наприклад, до країн Південно-Східної Азії.

http://www.proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини