У Чернігівській області ТОВ "Нива" відкрило сучасний молочний комплекс вартістю 4 млн. грн. - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

У Чернігівській області ТОВ "Нива" відкрило сучасний молочний комплекс вартістю 4 млн. грн.

Як стало відомо компанії "ПроАгро", сільгосппідприємство "Нива" відкрило в с.Тімоновічі Семенівського району Чернігівської області новий молочний комплекс. Про це повідомили в прес-службі головного управління агропромислового розвитку Чернігівської ОДА.

В ході будівництва ТОВ "Нива" реконструювало корівник для безприв'язного утримання 300 корів, побудувало приміщення для доїння, де встановлений доїльний зал типу "ялинка" на 24 місця німецької фірми "Westfalia Surge", який може обслуговувати понад 500 корів на добу. Будівництво тривало більше двох років і коштувало близько 4 млн. грн. Будівництво здійснювалося за рахунок власних коштів, говориться в повідомленні.

На сьогодні в Семенівському районі разом з молочним комплексам в ТОВ "Нива" працює вже чотири ферми з автоматичним доїльним обладнанням. Однак молочна ферма в Тимоновичі є технологічно більш досконалою, оскільки з самого початку вона будувалася під установку доїльного залу нового покоління, а не була переобладнана, як інші. Всього в Чернігівській області зараз працює 30 сучасних молочних ферм.

Довідка: ТОВ "Нива" здійснює виробництво як в рослинницької, так і в тваринницькій галузях. Обробляє близько 2 тис. га землі, де вирощує традиційні для Чернігівської області культури - жито, овес, гречку і т д. Містять майже 700 голів великої рогатої худоби, у тому числі близько 300 дійних корів.

http://www.proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини