У 2011 р. компанія "Подільські цукроварні" збільшила виробництво цукру на 79% - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

У 2011 р. компанія "Подільські цукроварні" збільшила виробництво цукру на 79%

У 2011 р. компанія "Подільські цукроварні" (Крижопіль, Вінницька обл.) Збільшила виробництво цукру на 79%, або на 32,94 тис. т у порівнянні з 2010 р. до 74,64 тис. т. Про це повідомила Н. Гуменна голова наглядової ради компанії "Кряж", до складу якої входить підприємство.

Так, у сезоні 2011 р. "Подільські цукроварні" переробили 525,5 тис. т цукрових буряків при середній дігести 16,84%. У сезоні цукроваріння 2011 вихід цукру з буряків на цукрозаводах компанії склав 14,2%. Як повідомлялося раніше, компанія "Кряж" (селище Крижопіль, Вінницька обл.) Створила компанію "Подільські цукроварні" для управління цукровим виробництвом.

Довідка: ТОВ "Подільські цукроварні" управляє трьома цукрозаводам - ​​Соколовський (Соколівка, Крижопільський район, Вінницька обл.), Моєвський (Моївка, Чернівецький район, Вінницька обл.) І Капустянський (Капустяни, Тростянецький район, Вінницька обл.) Потужністю 2,5 , 2,7 і 1,6 тис. т цукрових буряків на добу. Компанія "Кряж" володіє 3 цукровими заводами у Вінницькій області, а також Крижопільським елеватором (Вінницька обл.) І Красногвардійським шиферним заводом (Крим), а також 21 агроформуванням в 7 районах Вінницької області, що обробляють більше 60 тис. га сільськогосподарських угідь.

http://www.proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини