У 2012 р. оптові ціни на цукор в Україну знизяться на 25% - експерт - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

У 2012 р. оптові ціни на цукор в Україну знизяться на 25% - експерт

Середня оптова ціна цукру в Україну в 2012 р. складе близько $ 600 / т після майже $ 810 / т за підсумками попереднього року. Про це повідомила старший аналітик компанії "Dragon Capital" (Київ) Т. Левченко.

За даними компанії, в 2011 р. середня ціна збільшилася в річному вираженні на 4%, до $ 809 / т. Т. Левченко, виступаючи на відео-конференції, присвяченій темі публічних українських агрокомпаній в середу, відзначила, що зараз цукор для великих трейдерів коштує близько $ 550, що більш, ніж на третину, дешевше цін минулого літа.

У грудні ціни просіли в місячному вираженні на 5%, до $ 584 / т.

Аналітик повідомила, що минулого року Україну вперше за п'ять років виробила більше цукру, ніж споживає - 2,3 млн. т. За її словами, залишки в обсязі 0,3-0,4 млн. т, швидше за все, будуть закуповувати в запаси державних фондів, що може надати підтримку цінам.

"Ми сподіваємося, що цей фактор допоможе цінам піднятися, не дивлячись на спостережувану останньому часом корекцію", - сказала Т. Левченко.

Як повідомлялося раніше, Національна асоціація цукровиробників України "Укрцукор" оцінює експортний потенціал цукру в 2011/12 МР в 470 тис. т.

http://www.proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини