ЄБРР може розділити ризики з "Райффайзен банк Аваль" при кредитуванні закупівель с / г техніки в Україну - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

ЄБРР може розділити ризики з "Райффайзен банк Аваль" при кредитуванні закупівель с / г техніки в Україну

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) розглядає можливість розділення ризиків кредитування сільського господарства в Україну з банками "Райффайзен банк Аваль" і "Райффайзен лізинг Аваль". Кредитування банками може скласти до $ 20 млн. і надаватиметься українським фермерам та сільськогосподарським підприємствам для фінансування поставок сільськогосподарської техніки "John Deere" в Україну. Про це повідомляє прес-служба ЄБРР.

"Проект (кредитування закупівель сільськогосподарської техніки) буде являти собою приклад успішної співпраці між виробниками устаткування і фінансовими установами, заохочуючи інших виробників устаткування і банки в країні до впровадження аналогічних систем", - йдеться в повідомленні прес-служби ЄБРР. Загальна сума кредитування повинна скласти $ 50 млн.

"Райффайзен банк Аваль" - дочірня компанія банку Raiffeisen International (Австрія) в Україну. Разом з дочірньою лізинговою компанією "Райффайзен лізинг Аваль" є одним з провідних постачальників фінансових і лізингових послуг в Україну.

Deere & Company - один з найбільших виробників сільськогосподарського обладнання в світі, з глобальними продажами в $ 32 млрд., присутня в 30 країнах. Акції John Deere торгуються на Нью-Йоркській фондовій біржі.

http://www.proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини