У липні 2011 р. шість агроформувань Львівській області отримали фінансову підтримку Данії - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

У липні 2011 р. шість агроформувань Львівській області отримали фінансову підтримку Данії

Як стало відомо компанії "ПроАгро", на липневому засіданні Грантового комітету проекту "Надання послуг з управління двома ланцюгами доданої вартості сільськогосподарської продукції в Україну" ("Агро-Львів") було затверджено шість нових грантів від уряду королівства Данія для сільськогосподарських підприємств Львівської області.

Відповідно до прес-релізу проекту "Агро-Львів", 220 тис. грн. гранту отримало ФГ "ЛІМ", яке вирощує овочі на 26 га в Кам'янко-Бузькому районі. Грантові кошти будуть направлені на закупівлю сендвіч-панелей для будівництва овочесховища.

У свою чергу, ПП "Галицька картопля" з Пустомитівського району отримало грант в розмірі 96 тис. грн., Який направлять на покупку сортувальної лінії для картоплі. Ще одне фермерське господарство з Пустомитівського району - "Мандзюк і К" отримало 28 тис. грн. для покупки картоплезбиральний комбайн. ПП "Гові" (Сокальський район) отримало грант в розмірі 220 тис. грн., Який використовують для покупки дверей в холодильні камери, утеплення поліуретаном овочесховищ, облаштування там промислових підлог і купівлю холодильного обладнання.

У теж час, с / х обслуговуючий кооператив "Сільські послуги БМ" з Старосамбірського району отримав 18 тис. грн. гранту для покупки картоплекопалки. ФОП "Хоптян Мар'яна Богданівна" зі Львова, яка надає послуги зі зберігання фруктово-овочевої продукції, отримала 220 тис. грн., Які направить на утеплення приміщення овочесховища поліуретаном, облаштування промислових підлог, купівлю холодильного обладнання та дверей в холодильні камери.

Відзначимо, що всі гранти, затверджені в липні 2011 р., покривають 40% необхідних інвестицій. Решта коштів має надати підприємство. Саме тому, після подачі заявки на отримання гранту господарство має підтвердити свою платоспроможність.

Довідка: "Надання послуг з управління двома ланцюгами додаткової вартості сільськогосподарської продукції в Україну" - проект орієнтований на виробників і переробників сільськогосподарської продукції Львівської області. Фінансує проект уряд Данії і Міністерство закордонних справ Данії.

Мета проекту - збільшити продуктивність і прибутковість в сільськогосподарському та переробному секторах. Сфери втілення - молочна та фруктово-овочева. Термін виконання: січень 2010 р. - грудень 2012

http://www.proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини