Закон про ринок земель ВР Україна може розглянути в другому читанні 7-10 лютого 2012 - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Закон про ринок земель ВР Україна може розглянути в другому читанні 7-10 лютого 2012

Законопроект "Про ринок земель" очікується до розгляду Верховною Радою у другому читанні на пленарному засіданні 7-10 лютого 2012 р. Про це 31 січня ц.р. на прес-конференції повідомив голова Державного агентства земельних ресурсів С. Тимченко.

"Розгляд даного законопроекту намічено вже на цей пленарний тиждень у другому читанні. Сподіваюся, що він буде прийнятий", - сказав він. С. Тимченко нагадав, що на останньому засіданні профільного комітету Верховної Ради було розглянуто 1038 поправок до законопроекту.

Голова відомства також зазначив, що відповідно до законопроекту, вартість продажу сільськогосподарських земель повинна бути не нижче нормативної грошової оцінки, яка на сьогодні становить близько 20 тис. грн. за гектар ріллі.

У той же час, на думку С. Тимченко, вартість продажу с / г земель повинна бути ринковою, тобто грунтуватися на співвідношенні попиту та пропозиції.

"Я вважаю, що якщо ми говоримо про ринок, то, перш за все, ми повинні припинити безкоштовно роздавати землю. І друге, ми повинні запустити ринок за формулою - попит визначає пропозицію", - пояснив він.

http://www.proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини