МінАПіП Україні збільшило прогноз пересівання озимих культур до 3 млн. га - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

МінАПіП Україні збільшило прогноз пересівання озимих культур до 3 млн. га

Озимі зернові в Україну в 2012 р. через сильні морози можуть бути пересіяні на площі близько 2,5-3 млн. га. Про це 2 лютого п. р. заявив заступник міністра аграрної політики і продовольства України А. Сень, передає ІА "ЛІГАБізнесІнформ".


"Пересівши можливий на площі мінімум 2,5 млн. га. Можливо, і 3 (млн. га)", - сказав він. Як зазначив А. Сень, в деяких регіонах спостерігаються зниження температури до 30 градусів морозу. При цьому в Одеській, Луганській, Харківській, Запорізькій та інших південних та східних областях присутній дуже незначний сніговий покрив. Оцінити стан озимих і попередній збиток можна буде після підвищення температури, додав А. Сень.

"Ми з тривогою чекаємо ситуації, яка складеться після морозів", - сказав чиновник. Заступник міністра також повідомив, що МінАПіП разом з регіонами відпрацьовує структуру посівів, яка дозволить не допустити втрат зерна.

За його словами, зокрема, значне місце в пересіванні займатиме кукурудза. Крім того, будуть збільшені площі під ячменем та соєю.

Як повідомлялося, раніше МінАПіП прогнозував пересівання в поточному році близько 2 млн. га озимих з посіяних майже 8,4 млн. га через несприятливі погодні умови, що склалися минулої осені та на початку зими. Станом на 26 січня ц.р. озимі на зерно не зійшли на 15,3%, або майже на 1,3 млн. га.

http://proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини