"Укроліяпром" допускає зупинку третини олійних підприємств країни через відсутність вагонів для експорту макухи та шроту "Укроліяпром" допускає зупинку третини олійних підприємств країни через відсутність вагонів для експорту макухи та шроту - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
  • Головна
  • ::
  • Новини
  • ::
  • Новини України
  • ::
  • "Укроліяпром" допускає зупинку третини олійних підприємств країни через відсутність вагонів для експорту макухи та шроту "Укроліяпром" допускає зупинку третини олійних підприємств країни через відсутність вагонів для експорту макухи та шроту
Курсы НБУ на сегодня

"Укроліяпром" допускає зупинку третини олійних підприємств країни через відсутність вагонів для експорту макухи та шроту "Укроліяпром" допускає зупинку третини олійних підприємств країни через відсутність вагонів для експорту макухи та шроту

Асоціація "Укроліяпром" допускає зупинку третини олійних підприємств країни через відсутність вагонів для експорту макухи і шроту. Про це повідомив представник асоціації С. Капшук, пише ІА "Українські Новини".

На думку "Укроліяпром", через розпорядження Державної адміністрації залізничного транспорту "Укрзалізниця" з 1 лютого ц.р. вагони-зерновози використовуються для внутрішніх перевезень зерна, що може зупинити роботу близько 15-20 олійних підприємств.

За його словами, дане рішення прийнято "Укрзалізницею" з метою активізації поставок зерна по території країни від елеваторів в порти.

У той же час, внаслідок цього рішення маслопереробний підприємства втратили можливість відправляти свою продукцію за межі країни.

Представник асоціації зазначив, що цілий ряд підприємств галузі є експортоорієнтованих, при цьому щомісячні поставки в країни Прибалтики і Білорусь становлять близько 70 тис. т.

Асоціація відзначає, що в Україні немає потужностей для зберігання цієї продукції, тому підприємствам доведеться припинити виробництво, що в умовах низького температурного режиму вкрай негативно позначиться на їх технічному стані.

"Укроліяпром" звернулася з проханням врегулювати ситуацію до прем'єр-міністра М. Азарова та в "Укрзалізницю".

http://proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини