МінАПіП стимулює розвиток свинарства в Україні - Н. Присяжнюк - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

МінАПіП стимулює розвиток свинарства в Україні - Н. Присяжнюк

Як стало відомо компанії "ПроАгро", 2 лютого 2011 р. глава МінАПіП Н. Присяжнюк ознайомився з роботою свинокомплексу "Белгранкорм-Полтавщина" в селі Білики Кобелянська району Полтавської області, передає прес-служба відомства.

Як говориться в повідомленні, підприємство почало свою роботу в 2011 р. і вже має в своєму розпорядженні в 2,5 тис. голів свиноматок. Комплекс оснащений сучасними технологіями з вирощування свиней, що дозволяє збільшити виводок до 54 тис. голів свиней. На підприємстві вже відбулося запліднення поголів'я і вже через 115 днів в комплексі з'явиться перший виводок.

"Держава робить все можливе, щоб подібних господарств з'являлося все більше. Це сприятиме відродженню скотарства, в тому числі свинарства, оскільки Україні до сих пір є імпортозалежною в цій сфері. Тому ми намагаємося стимулювати виробників. На сьогоднішній день, держава вже повернуло комплексу близько 7,5 млн. грн. ПДВ ", - зазначив міністр.

В планах МінАПіП сприяти вирощуванню свинопоголів'я не тільки на великих підприємствах, а також і в одноосібних господарствах. На думку глави відомства, підтримка фермерів повинна стати однією з пріоритетних завдань держави.

http://proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини