Компанія "Конотопагро" має намір придбати близько 75% акцій сумської агрофірми "Мрія" - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Компанія "Конотопагро" має намір придбати близько 75% акцій сумської агрофірми "Мрія"

ТОВ "Конотопагро", підконтрольне фонду братів Хомутинником, має намір придбати близько 75% акцій приватного акціонерного товариства (ПАТ) "Агрофірма" Мрія "(Сумська обл.). Відповідне оголошення ТОВ опубліковано в системі розкриття інформації Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку України.

Довідка: Агрофірма "Мрія" заснована в 1997 р. Згідно з даними НКЦБФР, станом на третій квартал 2011 р. по 20% акцій ПрАТ належало фізособам, 19,9% - ТОВ "Компанія з управління активами та адміністрування пенсійних фондів" Фінансова компанія " Партнер-капітал "пайового венчурного інвестиційного фонду" Відкриті інвестиції ".

У 2010 р. агрофірма "Мрія" отримала чистий дохід від реалізації 6,3 млн. грн. і чистий прибуток - 1,4 млн. грн.

"Конотопагро" належить ПАТ "Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд" Каскад-Інвест ". Згідно з фінансовим звітом фонду за 2010 р., розміщеному в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку, його засновниками виступають голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики В. Хомутинник і його брат Ю. Хомутиннік.

http://proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини