"Укрзалізниця" призупинила вивіз зерновозів в країни СНД і Балтії для забезпечення внутрішніх перевезень - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

"Укрзалізниця" призупинила вивіз зерновозів в країни СНД і Балтії для забезпечення внутрішніх перевезень

Державна адміністрація залізничного транспорту України ("Укрзалізниця") тимчасово зупинила експортні вантажоперевезення в СНД і країни Балтії у зв'язку з необхідністю забезпечення внутрішніх перевезень. Як повідомили в "Укрзалізниці", вагони-зерновози інвентарного парку, потрапляючи на територію СНД, не контролюються "Укрзалізницею" і тому їх повернення може бути затриманий.

"Однак, на сьогоднішній день безліч компаній вимагають надати вагони для внутрішніх вантажних перевезень, і затримка повернення вагонів з СНД може негативно вплинути на процес перевезень. Тому пріоритетними є внутрішні вантажоперевезення, тому що для них необхідна велика кількість вагонів, зокрема зерновозів", - зазначили в "Укрзалізниці".

У Держадміністрації уточнили, що експортні вантажоперевезення відновляться після того, як будуть повністю забезпечені внутрішні перевезення.

Як повідомлялося раніше з посиланням на асоціацію "Укроліяпром", масложирові підприємства України перебувають на межі зупинки через відсутність у них можливості експортувати шрот і макуха залізничним транспортом.

http://proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини