Україна проводить консультації з Іраном для збереження поставок с / г продукції - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Україна проводить консультації з Іраном для збереження поставок с / г продукції

Україна в умовах введених ЄС і США санкцій відносно Ірану проводить консультації з цією країною для збереження цього ринку поставок української аграрної продукції. Про це 2 лютого 2012 повідомив міністр аграрної політики і продовольства М. Присяжнюк, передає ІА "Інтерфакс-Україну".

"З Іраном йде узгодження по тим пунктам, які виникли. Сьогодні зернотрейдери проводять консультації, але для нас важливо не втратити цей ринок та інші теж", - сказав він, не уточнивши інших деталей.

Раніше ЗМІ повідомляли про проблеми з поставками зерна і металів до Ірану компаніями з України та Росії у зв'язку з виниклими труднощами в розрахунках в доларах і євро.

Згідно з даними Державної служби статистики, за 11 місяців 2011 р. експорт товарів з України до Ірану виріс на 13,5% - до $ 1,043 млрд., тоді як імпорт скоротився на 8,9% - до $ 42 млн.

При цьому основними статтями українського експорту є і поставка с / г продукції: зерно - $ 219,8 млн., насіння і плоди олійних культур - $ 87,6 млн., тваринні та рослинні жири і масла - $ 34,8 млн. При цьому, постачання зерна в 2010 р. виросли в 5,2 рази.

http://proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини