Компанія "Астарта" залучила кредит у LBBW на закупівлю агротехніки - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Компанія "Астарта" залучила кредит у LBBW на закупівлю агротехніки

Агрохолдинг "Астарта" отримає семирічний кредит у розмірі EUR9, 3 млн. від Landesbank Baden-Wuerttenberg (LBBW) для фінансування закупівлі аграрної техніки. Як говориться в біржовому повідомленні компанії від 3 лютого 2012 р., відповідна кредитна угода підписана 27 січня ц.р.

Згідно з ним, кредит є незабезпеченим, але з покриттям страховим полісом Euler Hermes. Його одержувачем виступає Ancor Investments Ltd. - "Дочка" холдингової компанії групи Astarta Holding NV

Довідка: "Астарта" - вертикально інтегрований агропромисловий холдинг. До його складу входять вісім цукрових заводів у Вінницькій, Хмельницькій, Полтавській та Харківській областях. Потужності її підприємств дозволяють переробляти понад 33 тис. т цукрових буряків на добу.

Основними напрямами діяльності холдингу є виробництва цукру, супутньої продукції, зерна і олійних культур, а також м'яса і молока. Площа землі в обробці становить 240 тис. га.

"Астарта" в липні-вересні 2011 р. скоротила чистий прибуток у порівнянні з аналогічним періодом 2010 р. на 3,7% - до EUR36, 78 млн. Виручка компанії за цей період зросла на 37% - до EUR71, 19 млн.

http://proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини