У 2011 р. група "Конті" збільшила продажі на 19% - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

У 2011 р. група "Конті" збільшила продажі на 19%

Кондитерська група "Конті", один з найбільших виробників кондитерських виробів в Україну, в 2011 р. збільшила продажі продукції на 19% - до 5 млрд. грн. (Без ПДВ).


Згідно з повідомленням групи, найбільше зростання обсягу її продажів стався на ринках країн СНД - на 41%, до 1 млрд. грн. "Тенденція до динамічного зростання обсягів експорту" Конті "триває протягом декількох останніх років, що відповідає експортоорієнтованої стратегії розвитку компанії", - йдеться в прес-релізі.

Обсяг виробництва підприємств групи в 2011 р. склав 240,5 тис. т проти 238 тис. т в 2010 р. "Позитивна динаміка обсягу виробництва в групі була досягнута за рахунок виробничих майданчиків в Російській Федерації, де протягом останнього року встановлювалося нове обладнання і освоювалося виробництво нової продукції ", - уточнюється в повідомленні. Як відзначається в прес-релізі з посиланням на дані Держстату, частка "Конті" в загальному обсязі виробництва кондитерських виробів в Україну за підсумками 2011 р. склала 15,2%.

Група зазначає, що в 2011 р. вона зміцнила свої позиції в сегменті вагових цукерок, а також продовжує збільшувати свою частку в сегменті шоколадної плитки.

Як повідомлялося, група "Конті" заснована в 1997 р. і входить в трійку провідних виробників кондитерського ринку Східної Європи. До складу групи входить АТ "ПО" Конті "і ЗАТ" Конті-Рус ". Основними виробничими активами групи є дві фабрики в Курську (РФ), а також Донецька, Костянтинівська, Горлівська кондитерські фабрики (України). Основні ТМ групи: AMOUR, Bonjour, "СуперКонтік", "Беліссімо", "Мелодика", "Мамулін торт", BisKonti, "Джек", "КонтіТофіта" і "Золота Лілія". Кондитерська група "Конті" в 2010 р. збільшила продажі на 27% порівняно з 2009 р. - до 4,2 млрд. грн.

http://proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини