Група "Агротрейд" планує в 2012 р. інвестувати близько EUR15 млн. в будівництво заводу з виробництва насіння - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Група "Агротрейд" планує в 2012 р. інвестувати близько EUR15 млн. в будівництво заводу з виробництва насіння

Агропромислова група "Агротрейд" планує в 2012 р. інвестувати близько EUR15 млн. в будівництво заводу з виробництва насіння. Про це повідомив генеральний директор компанії В. Кожем'яко, пише ІА "Fixygen", посилаючись на повідомлення ІА "Інтерфакс".

"У наших найближчих планах - будівництво заводу з виробництва насіння. В цьому році в інфраструктуру і будівництво (у тому числі ліній з виробництва насіння) ми плануємо інвестувати близько EUR 15 млн.", - сказав він. За словами гендиректора, компанія також розглядає можливість виробництва м'яса, птиці, овочів і фруктів.

В. Кожем'яко підтвердив плани щодо збільшення земельного банку з 45 тис. га до 100-150 тис. га. "Так, плани залишаються в силі. Сьогодні ми купуємо дрібні господарства з земельним банком 2-5 тис. га", - сказав він. При цьому В. Кожем'яко зазначив, що переговорний процес "не такий активний" через невизначеність в питанні прийняття закону про ринок земель.

"Якщо ситуація буде розвиватися для нас несприятливо, будемо коригувати плани", - додав він.

Довідка: агропромислова група "Агротрейд", підконтрольна Всеволоду Кожемяко, працює на українському зерновому ринку з 1998 р. До складу групи входять 11 елеваторів і хлібоприймальних підприємств загальною потужністю зберігання 530 тис. т в п'яти регіонах України: Харківській, Полтавській, Сумській, Чернігівській та Луганській областях.

В управлінні групи перебувають 45 тис. га сільськогосподарських угідь в Чернігівській, Сумській, Полтавській і Харківській областях.

Чистий дохід "Агротрейд" в 2010 р. виріс на 57,7% - до $ 187 млн., обсяг експорту зерна склав 620 тис. т.

http://proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини