Україна не отримувала від РФ офіційних звернень щодо неякісної молочної продукції - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Україна не отримувала від РФ офіційних звернень щодо неякісної молочної продукції

Україна не отримувала від РФ офіційних звернень щодо неякісної молочної продукції

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України не отримувало жодних офіційних звернень від російської сторони з приводу неякісної молочної продукції українських виробників, яка реалізується в Російській Федерації.Про це заявив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Україна - керівник апарату Володимир Павленко в п'ятницю на брифінгу. «Ніякого офіційного звернення до Мінекономрозвитку щодо неякісної продукції, яка надходить до Російської Федерації, не надходило. На жаль, є тільки заяви в засобах масової інформації. Крім заяв нічого немає », - сказав Павленко, повідомляє« УНІАН ».

Як повідомляв ForUm, 8 січня 2012 року Головні санітарний лікар Росії Геннадій Онищенко заявив, що Росія може піти на обмеження ввезення з Україною аграрної продукції. Також Росспоживнагляд заявляв про погіршення споживчих властивостей молочної продукції, яка поставляється в РФ з Україною в останній час. 24 січня в Росспоживнагляді заявили, що 14 видів сирів шести українських виробників не відповідають технічному регламенту. 23 січня сайт Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України повідомив, що міністр сільського господарства Росії Олена Скринник не бачить проблем з українськими сирами. За її словами, вона вже обговорила це питання з міністром аграрної політики і продовольства України Миколою Присяжнюком. «Ми прийшли до загальної думки, що не бачимо в цьому питанні ніяких проблем», - зазначила вона.

У свою чергу, голова Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України Іван Бісюк поінформував, що Госветфітослужба вже звернулася до російських колег з проханням надати офіційну інформацію щодо перевірок сирної продукції, імпортованої з України. 2 лютого голова Росспоживнагляду Геннадій Онищенко заявив, що його відомство проведeт чергову серію перевірок українських сирів, що поставляються до Росії, на предмет вмісту рослинних жирів. Він підкреслив, що всі зразки українських сирів, які були перевірені в Москві, містили пальмове масло.

http://ukrapk.com/


Новини України
Останні новини