А. Вадатурський спростовує інформацію про перехід 50% СП "Нібулон" під контроль структур Ю. Іванющенко - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

А. Вадатурський спростовує інформацію про перехід 50% СП "Нібулон" під контроль структур Ю. Іванющенко

Олексій Вадатурський, генеральний директор і засновник компанії "Нібулон" спростував поширену ЗМІ інформацію про те, що структури народного депутата від Партії регіонів Юрія Іванющенка отримали під контроль 50% акцій компанії. Про це він заявив особисто, додавши, що найближчим часом компанія опублікує офіційне спростування. Інформацію про зміну власників компанії також спростували в Українській аграрній конфедерації, в яку входить "Нібулон".


"Нібулон" не продавав нікому частки в своєму бізнесі ", - повідомив генеральний директор УАК С. Стоянов, також посилаючись на А. Вадатурського.

Нагадаємо, портал "Комментарии" з посиланням на джерело, близьке до керівництва компанії, повідомив, що А. Вадатурський "поступився структурам Іванющенко 50% акцій компанії".

"Вадатурський (Олексій Вадатурський - засновник і власник" Нібулону ". - Ред.) Поступився структурам Іванющенко 50% акцій. Останньою краплею став арешт заступника гендиректора (цю посаду займає єдиний син Вадатурського. - Ред). Однак, його вже випустили, майже відразу після передачі акцій ", - розповіло джерело виданню.

СП "Нібулон" - один з найбільших українських сільгосптоваровиробників. Центральний офіс розташований в Миколаєві. Заснована компанія в 1991 р. Генеральний директор - Олексій Вадатурський, Герой України. "Нібулон" є одним з найбільших вітчизняних виробників і експортерів сільськогосподарської продукції.

Юрій Іванющенко - народний депутат України VI скликання, Партія регіонів.

http://proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини