Комплекс "Агромарс" планує до 2013 р. збільшити потужності з виробництва курятини до 300 тис. т на рік - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Комплекс "Агромарс" планує до 2013 р. збільшити потужності з виробництва курятини до 300 тис. т на рік

ТОВ "Комплекс" Агромарс "(ТМ" Гаврилівські курчата ", Київська обл.), Один з найбільших виробників м'яса птиці в Україну, планує в 2012 р. збільшити потужності з виробництва курятини майже вдвічі - до 300 тис. т на рік.

Як повідомили в прес-службі компанії, вийти на ці показники, зокрема, компанія планує за рахунок введення додаткових виробничих потужностей, а саме 10 ферм з вирощування курчат-бройлерів, реконструкції забійного цеху # 1. Вартість проекту становить EUR120 млн.

Крім цього, "Комплекс Агромарс" цього року має намір ввести в експлуатацію новий інкубаційний цех потужністю 90 млн. добових курчат на рік. Інвестиції в цей проект становлять EUR19 млн.

"Висока ефективність роботи інкубаційного виробництва буде досягатися за рахунок його оснащення сучасною технологією та обладнанням бельгійської компанії Petersime", - відзначили в прес-службі.

У зв'язку з планованим збільшенням виробництва м'яса курчат-бройлерів компанія також реалізує програму модернізації Бориспільського комбікормового заводу. Проект передбачає збільшення потужності підприємства до 2,5 тис. т комбікормів на добу.

У планах компанії також будівництво заводу з переробки використаної підстилки з послідом в органічні добрива потужністю 500 т на добу. "Комплекс" Агромарс "має намір вкласти в цей проект EUR50 млн.

"Дослідженнями підтверджено їх (органічних добрив - ІФ) висока ефективність. Така продукція користується достатнім попитом, як в Україну, так і за її межами", - сказали в прес-службі.

ТОВ "Комплекс" Агромарс ", заснований в 1998 р., в даний час є одним з найбільших виробників курячого м'яса в Україну." Комплекс "Агромарс" - холдингова компанія із замкнутим циклом виробництва, що дозволяє контролювати всі етапи бізнесу від вирощування зернових культур, виробництва комбікормів, вирощування племінної та бройлерної птиці, до переробки м'яса та його реалізації через власну франчайзингову мережу.

Головне виробництво знаходиться в с. Гаврилівка, Вишгородського району, Київської обл.

Структура ТОВ "Комплекс" Агромарс "також включає: Броварська філія, Кагарлицький філія," Бориспільський експериментальний комбікормовий завод "," Київський комбікормовий завод "," Кагарлицький елеватор ", ТОВ" Курганський бройлер ".

http://proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини