Село забезпечить українців здоровою і недорогою їжею - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Село забезпечить українців здоровою і недорогою їжею

Село забезпечить українців здоровою і недорогою їжею

Прем'єр-міністр Україна Микола Азаров упевнений, що село здатне забезпечити країну достатньою кількістю здоровою і недорогий їжі.

Про це він сказав відкриваючи засідання уряду.

За його словами відповідні висновки він зробив після відвідин оптового ринку «Столичний» та Полтавської області. "У нас хороший урожай і ми можемо його зберегти і створити, так би мовити, запас запасів і почати відновлювати продуктивне тваринництво, а також при цьому зберігати стабільні ціни для споживачів.

Він в черговий раз похвалив оптовий ринок «Столичний» за низькі ціни на овочі, сказавши, що вони на третину нижче ніж у супермаркетах. «Але вони забезпечують виробнику гідний прибуток. Решта - невиправдана прибуток зайвих посередників. Це саме я побачив в Полтавській області. Ціна виробника і торговельна надбавка втричі менше звичайного », - підкреслив керівник уряду.

Він заявив, що створення інфраструктури для виробників дозволить знизити ціни. «Ми на правильному шляху», - зазначив Азаров. Прем'єр також запевнив, що уряд зможе тримати ціни на соціальні сорти хліба на нинішньому рівні і їх підвищення не буде до літа 2012 року «Це не я придумав. Це відповідальне заяву керівника великого хлібопекарського підприємства забезпечує хлібом 4 області », - резюмував прем'єр.

http://ukrapk.com/


Новини України
Останні новини