Компанія "Group DF" побудує великий тепличний комплекс в Тернопільській області - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Компанія "Group DF" побудує великий тепличний комплекс в Тернопільській області

Група "Group DF" планує інвестувати $ 100 млн. у будівництво тепличного комплексу в п. Сінькова Заліщицького району Тернопільської області до 2013 р. Про це йдеться в повідомленні прес-служби групи, пише ІА "Українські Новини".


За масштабами будуються в даний час агропромислових об'єктів майданчик тепличного комплексу є найбільшою в Європі.

Господарство має розпочати роботу восени 2012 р., планові обсяги виробництва становлять 4 тис. т томатів і 1,5 тис. т перцю рік. Згідно з повідомленням, даний тепличний комплекс стане першим в Україні, де перець будуть вирощувати у промислових обсягах, обсяг виробленого перцю дозволить скоротити його імпорт в Україну на 20%. До складу комплексу увійде теплиця з вирощування розсади потужністю 8,4 млн. саджанців на рік, цех зберігання та пакування продукції.

Крім того, підприємство зможе переробляти продукцію і випускати консервовані помідори і перець. Очікується, що врожайність томатів складе близько 70 кг / кв. м, перцю - близько 40 кг / кв.м, середня врожайність всіх культур складе 58 кг / кв. м. Тепличне обладнання та конструкції поставляє нідерландська компанія, назва якої не повідомляється, технології вирощування овочів придбані в Ізраїлі. За даними прес-служби "Group DF", у даний час більшість тепличних господарств країни спеціалізуються на вирощуванні томатів та огірків (близько 90% всіх посівних площ). Під вирощування перцю відведено 1% тепличних площ.

Крім того, в повідомленні наводяться дані Державної служби статистики, згідно другим у протягом 2010 р. Україна імпортувала 8,4 тис. т перцю, за 10 місяців 2011 р. - 7,4 тис. т. Основними постачальниками перцю є Іран, Туреччина, Іспанія, Ізраїль та Нідерланди.

Як повідомляло агентство, в 2006 р. бізнесмен Д. Фірташ заснував холдингову компанію "Group DF" (Австрія), консолідувавши в ній свої активи в енергетичній, будівельній та хімічній галузях.

Зокрема, компанія контролює 90% хімічного холдингу "Ostchem Holding", який в свою чергу контролює 50% -1 акцію найбільшого виробника двоокису титану "Кримський Титан", Кримський содовий завод, "Стирол" (Донецька обл.) Та інші компанії.

http://proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини