Через посуху і морозів доведеться пересіяти 3,5 млн. га озимих зернових культур - М. Азаров - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Через посуху і морозів доведеться пересіяти 3,5 млн. га озимих зернових культур - М. Азаров

Через несприятливі погодні умови в Україні доведеться пересівати 3,5 млн. га озимих зернових яровими культурами. Про це повідомив прем'єр-міністр М. Азаров.

"Нам доведеться пересівати десь близько 3,5 млн. га озимих яровими культурами", - сказав він в ході українсько-латвійського ділового "круглого столу" в Ризі. При цьому прем'єр пояснив таку необхідність тим, що через відсутність дощів восени і сильних морозів взимку посіви озимих сильно постраждали.

На початку лютого ц.р. з посиланням на заступника міністра аграрної політики і продовольства А. Сеня повідомлялося, що озимі зернові в Україну в поточному році через сильні морози можуть бути пересіяні на площі близько 2,5-3 млн. га. Оцінити стан озимих і попередній збиток можна буде після підвищення температури, сказав він.

Заступник міністра також повідомив, що МінАПіП разом з регіонами відпрацьовує структуру посівів, яка дозволить не допустити втрат зерна. За його словами, зокрема, значне місце в пересіванні займатиме кукурудза. Крім того, будуть збільшені площі під ячменем і соєю.

Раніше МінАПіП прогнозував пересівання близько 2 млн. га озимих з посіяних майже 8,4 млн. га через несприятливі погодні умови, що склалися минулої осені і спочатку зими.

Станом на 26 січня ц.р. озимі на зерно не зійшли на 15,3%, або майже на 1,3 млн. га.

http://proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини