У 2011 році Мінагрополітики перерахувало аграріям 1,6 млрд. грн. дотацій - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

У 2011 році Мінагрополітики перерахувало аграріям 1,6 млрд. грн. дотацій

Станом на 26 липня 2011 року на фінансування основних бюджетних програм по підтримці аграрного комплексу було спрямовано майже 1,6 млрд. грн. Про це сьогодні повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк. За словами Міністра, питання виплати дотацій аграріям знаходиться на його особистому контролі.

Як повідомив очільник Мінагрополітики, всього з загального та спеціального фондів Державного бюджету станом на 26 липня аграріям виплачено 1 591 978 тис. грн. «В деяких регіонах ці програми на сьогоднішній день профінансовано на 100%, в деяких існують певні проблеми. Але я особисто проконтролюю, щоб найближчим часом державні кошти дійшли до відповідних господарств», - наголосив Микола Присяжнюк.

На кінець липня на виконання державної програми «Здійснення фінансової підтримки підприємств агропромислового комплексу через механізм здешевлення кредитів» аграріям перераховано 167,3 млн. грн. На часткове відшкодування суб’єктам господарювання вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів та підприємств з виробництва комбікормів – 233,2 млн. грн. «Всього на фінансування цієї програми в загальному фонді Держбюджету закладено 500 млн. грн. Тобто майже половину ми вже виплатили», - підкреслив Микола Присяжнюк.

Зі спеціального фонду державного бюджету аграріям на сьогодні виплачено майже 1,2 млрд. грн. Зокрема, 113,8 млн. грн. – в межах програми по закладенню молодих садів, виноградників та ягідників; 5,8 млн. грн. – в межах державної підтримки хмелярства; 28 млн. грн. – на надання кредитів фермерським господарствам.

На формування державного інтервенційного фонду Аграрним фондом станом на 3 червня було спрямовано більше мільярду гривень.Прес-служба

http://www.minagro.gov.ua/


Новини України
Останні новини