Присяжнюк домовився з Росією про експорт українського м’яса - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Присяжнюк домовився з Росією про експорт українського м’яса

    Під час робочого візиту до Росії вдалося домовитися про експорт м’яса свинини та м’яса птиці українського виробництва. Разом з тим, заборона експорту продуктів харчування є робочою ситуацією у взаємодії між країнами, які ведуть між собою торгівлю. Про це у ефірі програми «Велика політика з Євгенієм Кисельовим» заявив Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк.

    «Ситуація із забороною сиру кількох українських виробників є звичайним робочим процесом, який відбувається між усіма країнами в усьому світі. Ми чітко розуміємо, що періодично на світових ринках продуктів харчування відбувається захист прав споживачів тією чи іншої країною. Аналогічно відбувається і в Україні, адже на сьогодні не дозволяється ввіз з деяких європейських країн живу худобу та ряд сортів м’яса з інших країн, наприклад, з Китаю. Так це війна чи це захист прав споживачів і забезпечення якісними продуктами харчування вітчизняного споживача?», - зазначив очільник Мінагрополітики.

    За словами Миколи Присяжнюка, під час переговорів у Москві вдалося досягнути домовленості про поставку до Росії м’яса птиці та м’яса свинини з найбільших українських підприємств-виробників даної продукції. «Таким чином, Україні вдалося збільшити кількість підприємств-постачальників м’яса до Росії та значною мірою збільшити об’єми експортованої продукції до Російської Федерації», - наголосив міністр.

http://www.minagro.gov.ua/


Новини України
Останні новини