Агропромисловий комплекс Україна отримає фінансову підтримку з державного бюджету - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Агропромисловий комплекс Україна отримає фінансову підтримку з державного бюджету

Агропромисловий комплекс отримає фінансову підтримку з державного бюджету. Про це йшлося на засіданні Уряду України 13 лютого 2012 р., де розглянуто та затверджено Порядок використання коштів, передбачених у держбюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі, передає прес-служба КМУ.

Метою використання бюджетних коштів є збільшення обсягів виробництва сільськогосподарської продукції, підвищення продуктивності в сільському господарстві, сприяння розвитку аграрного ринку та забезпечення продовольчої безпеки.

Бюджетні кошти будуть, зокрема, спрямовані на створення і забезпечення резервного запасу сортового і гібридного насіння, селекції в рослинництві, розвиток тваринництва, фінансування заходів із захисту, відтворення та підвищення родючості грунтів. Передбачено і фінансування здійснення заходів з охорони і захисту, раціонального використання лісів, наданих у постійне користування агропромисловим підприємствам. Також буде здійснюватися фінансова підтримка суб'єктів агропромислового комплексу через механізм здешевлення кредитів та компенсації лізингових платежів, надання фінансової підтримки для створення оптових ринків сільгосппродукції.

Крім цього, Уряд України направить кошти на підтримку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, часткове відшкодування суб'єктам господарювання вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів, підприємств з виробництва кормів та інше.

http://proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини