Госветфітослужба просить росіян проінспектувати українських виробників сиру - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Госветфітослужба просить росіян проінспектувати українських виробників сиру

Державна ветеринарна і фітосанітарна служба України направила Росспоживнагляду лист з проханням провести інспекцію українських виробників сиру на предмет експорту в РФ. Про це повідомив глава Госветфітослужби І. Бісюк, передає УНІАН.


"Про інспекцію ми будемо ще з ними домовлятися. Ми офіційний лист направили з пропозицією найближчим часом прислати робочу групу для інспекції", - повідомив І. Бісюк, зазначивши, що конкретна дата проведення перевірок буде обговорюватися після того, як Росія повідомить про готовність провести інспекцію.

За його словами, висновки про якість українських сирів можна буде зробити після того, як українські і російські фахівці відберуть проби і проведуть дослідження продукції. "Ми на заводі в присутності всіх відберемо проби сиру з усіх партій, вони для себе, ми для себе. Паралельно проведемо дослідження, можливо спільними робочими групами, і після цього будуть якісь висновки, буде спільне робоча нарада, на якому будуть підведені підсумки і прийнято якесь рішення ", - сказав І. Бісюк.

Крім того, він повідомив, що сторони мають намір звірити методики проведення досліджень. "Ми з Росспоживнаглядом домовилися про те, щоб звірити наші методики, звірити ДСТУ, за якими проводяться дослідження, чи збігаються вони, чи правильно ми чи вони роблять", - сказав глава Госветфітослужби.

Крім того, він закликав не загострювати ситуацію, що склалася навколо заборони ряду українських виробників експортувати продукцію в РФ. "Ми просимо, щоб в цей процес ніхто не втручався. Нехай працюють фахівці, між собою діляться інформацією - це швидше призведе до розблокування ситуації, ніж нагнітання навколо цього пристрастей", - зазначив І. Бісюк.

Нагадаємо, 8 лютого 2012 Росспоживнагляд оприлюднив на своєму сайті інформацію про заборону ввезення сирів трьох українських підприємств - ПП КФ "Прометей" (Чернігівська обл.), АТ "Пирятинський сирзавод" (Полтавська обл.), ТОВ "Гадячсир" (Полтавська обл .).

http://proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини