Індія: у січні 2012 р. імпорт рослинних олій зменшився на 8,5% - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Індія: у січні 2012 р. імпорт рослинних олій зменшився на 8,5%

За інформацією Асоціації виробників рослинних масел Індії, в січні 2012 р. імпорт харчових рослинних масел в Індію зменшився в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року на 6,4% до 647,7 тис. т, що пов'язано зі збільшенням внутрішнього виробництва літніх олійних і зниженням внутрішнього попиту.

В цілому, поставки рослинних масел скоротилися на 8,5% до 660 тис. т.

У січні ц.р. імпорт сирого пальмового масла зменшився незначно до 392,91 тис. т Поставки рафінованої пальмового масла скоротилися на 4,3% до 114 тис. т, соєвого масла - на 5% до 47,2 тис. т, соняшникової олії - на 24% до 89,5 тис. т.

Імпорт нехарчових рослинних масел зменшився більш ніж удвічі до 12,3 тис. т.

Дані про скорочення постачань в країну чинять тиск на світовий ринок.

Згідно з прогнозом Центральної організації масложирової промисловості і торгівлі Індії, виробництво літніх олійних збільшиться в країні в 2011/12 МР (жовтень-вересень) в порівнянні з попереднім сезоном на 15% до 16,51 млн. т.

Аналітики припускають, що в найближчі місяці темпи імпорти масел можуть збільшитися у зв'язку з тим, що посіви ріпаку постраждали від несприятливих погодних умов.

Пропозиція ріпаку досягне свого пікового значення на початку березня.

Як відомо, Індія є одним з найбільших у світі імпортерів рослинних масел; вона закуповує на світовому ринку більше половини споживаної продукції. Країна імпортує пальмове масло переважно з Індонезії та Малайзії, соєва олія - ​​з Аргентини та Бразилії.

http://proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини