КМУ має намір здешевити мінеральні добрива та пально-мастильні матеріали для проведення посівної кампанії - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

КМУ має намір здешевити мінеральні добрива та пально-мастильні матеріали для проведення посівної кампанії

Уряд України має намір здешевити мінеральні добрива та пально-мастильні матеріали для проведення посівної кампанії. Про це повідомив міністр аграрної політики і продовольства України М. Присяжнюк.

"Уряд зараз працює над тим, щоб підготуватися до додаткового виділення пально-мастильних матеріалів та їх здешевлення", - повідомив міністр, зазначивши, що, за оцінками МінАПіП, необхідно буде додатково виділити близько 200 тис. т дизпалива і 40 тис. т бензину. Він додав, що на сьогоднішній день Міністерство енергетики та вугільної промисловості вивчає розмір можливого здешевлення.

Крім того, МінАПіП ініціює здешевлення близько 700 тис. т добрив і "добрива планується здешевити приблизно на 600-700 грн. / Т".

Н. Присяжнюк повідомив, що міністерство ще не проводило оцінку витрат на весняну посівну кампанію, зазначивши, що "те, що держава може зараз зробити, - це здешевлення та забезпечення насінням, здешевлення добрив і пально-мастильних матеріалів, та наукові рекомендації і прогнози, якими культурами, в яких обсягах і в яких регіонах бажано пересівати, щоб отримати більш високий урожай ".

Н. Присяжнюк також нагадав, що міністерство збільшило прогноз пересівання озимих культур до 3,5 млн. га, в тому числі 3 млн. га - зернових і 0,5 млн. га - технічних культур.

http://proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини