Група "СКМ" виставила на продаж агрокомбінат "Слобожанський" - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Група "СКМ" виставила на продаж агрокомбінат "Слобожанський"

Група "СКМ" донецького бізнесмена Р. Ахметова збирається продати агрокомбінат "Слобожанський". Про це повідомило джерело, близьке до фінансово-промислової групи, передає ІА "Дело".

"Найближчим часом у" Слобожанського "буде новий власник. Підприємство виставили на продаж", - заявив він.

Згідно з інформацією, майно відкритого сільськогосподарського акціонерного товариства (ВСАТ) "Слобожанський" знаходиться в заставі у "Першого українського міжнародного банку", який входить в структуру власності групи "СКМ".

У 2009 р., після того як позичальник припинив обслуговування кредиту, ревізійну комісію підприємства очолив представник "СКМ". Також змінився склад керівників наглядової ради підприємства. Саме тоді в ЗМІ з'явилася інформація про зміну власника господарства.

Агрокомбінат "Слобожанський" - свинарський комплекс, який щорічно вирощував близько 100 тис. голів. Підприємство вважалося найбільшим свинарським господарством країни, але за останні 5 років суттєво погіршило свої показники.

ВСАТ "Слобожанський" розташований в Чугуївському районі Харківської області. Раніше ним володів президент ФК "Харків", керівник футбольної "Прем'єр ліги" В. Данилов.

http://proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини