Компанія "Кернел" планує будівництво олієдобувні заводу в Росії - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Компанія "Кернел" планує будівництво олієдобувні заводу в Росії

Агрохолдинг "Кернел" планує побудувати в Росії олієдобувні завод потужністю переробки 600 тис. т соняшнику на рік. Як говориться у квартальному звіті холдингу, оприлюднені 14 лютого 2012 р., таке рішення прийняло його правління. В цей проект "Кернел" має намір інвестувати близько $ 100 млн. протягом двох років, повідомляє ІА "Інтерфакс".

Як повідомлялося, "Кернел Груп", один з найбільших українських операторів ринку соняшникової олії та експортерів зерна, 19 вересня 2011 р. завершити угоду про купівлю 100% акцій у компанії "Російські масла" (РФ).

"Росіяни масла" володіє трьома маслоекстракційний завод (МЕЗ) в Краснодарському і Ставропольському краях загальною потужністю переробки 400 тис. т насіння соняшнику на рік. Компанія реалізує фасовану соняшникову олію і фасовані крупи під власними торговими марками "Русь", "Златіца", "Сила сонця", "Кухар Петро кухар Павло".

Крім того, Усть-Лабінський ЕМЕК має потужності по виробництву ефірного коріандрового масла, які в 2010 р. простоювали.

"Кернел Груп" - вертикально інтегрована компанія, що працює в агропромисловому секторі України з 1994 р. Виробляє цукор, соняшникову олію, здійснює дистрибуцію бутильованої олії в країні під торговими марками "Щедрий Дар", "Стожар", "Чумак Золота", експорт масла і зернових, надає послуги зі зберігання зернових і олійних культур на елеваторах. Агровиробничих комплекс "Кернел" включає близько 70 сільгосппідприємств. Земельний банк складає 210 тис. га посівних площ.

"Кернел" в 2010/11 фінансовому році збільшив консолідований чистий прибуток на 49% в порівнянні з попереднім фінансовим роком - до $ 226,047 млн., виручку - на 86,1%, до $ 1,89 млрд.

http://proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини