Концерн "OstChem" сконцентрував 100% акцій "Украгро НПК" - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Концерн "OstChem" сконцентрував 100% акцій "Украгро НПК"

Концерн "OstChem", що поєднує хімічні активи Group DF бізнесмена Д. Фірташа, сконцентрував 100% акцій виробника мінеральних добрив ПрАТ "Украгро НПК" (Черкаська обл.), Повідомило підприємство в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку.

Литовська Linas Agro Group і данська Akola ApS продали всі акції "Украгро НПК". При цьому 10 лютого ц.р. генеральним директором "Украгро НПК" призначений С. Дементьєв замість Т. Пучкіса, який звільнився за власним бажанням.

Як повідомлялося, литовська компанія Linas Agro Group на початку лютого ц.р. продала концерну "OstChem" бізнесмена Д. Фірташа 58% акцій "Украгро НПК" за 90,5 млн. літів (близько EUR26 млн.).

Linas Agro Group володіла 58,0429% українського хімзаводу, Akola ApS (Данія) - 31,9571%. У свою чергу, цієї ж датської компанії належать 54,16% акцій Linas Agro Group.

Д. Фірташ є власником великих хімічних підприємств в Україну, Естонії і Таджикистані. Також бізнесмен інвестує у фінансовий сектор та нерухомість і є власником 50% газового трейдера RosUkrEnergo.

Основні активи бізнесмена зосереджені в хімічному секторі. Зокрема, в Україні йому належать ВАТ "Азот" (Черкаси), ПАТ "Сєвєродонецьке об'єднання" Азот ", ПАТ" Концерн "Стирол" (Горлівка, Донецька область) і ВАТ "Рівнеазот".

До активів Д. Фірташа також відносяться: в титановій галузі - "Кримський титан" (Армянськ, АРК, належить 50% -1 акція), його філії Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат (Житомирська обл.) І Вільногірський гірничо-металургійний комбінат (Дніпропетровська обл .); ВАТ "Кримський содовий завод" (КСЗ, Красноперекопськ, АРК), банк "Надра" (Київ).

За межами України йому належать заводи "Нітроферт" (Естонія) та "Таджиказот" (Таджикистан).

http://proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини