Прогноз пересіву озимих в Україні підвищено - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Прогноз пересіву озимих в Україні підвищено

Прогноз пересіву озимих в Україні підвищено

Міністерство аграрної політики і продовольства Україні підвищило свій прогноз пересівання озимих під урожай 2012 р. на 0,5-1 млн. га - до 3,5 млн. га, повідомив міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк.

"На жаль, ми збільшили прогноз втрат (озімих. - Ред.). Ми зараз бачимо, що буде необхідно пересівати 3 млн. га зернових і десь близько 0,5 млн. га технічних культур, в тому числі ріпак", - сказав він журналістам у Києві 14 лютого.

Міністр не зміг спрогнозувати, яким буде урожай зерна в поточному році, відзначивши, що його можна буде озвучити в березні, після того як озимі "вийдуть із зими".

Раніше Мінагропрод підвищив прогноз можливого пересіву озимих з 2 до 2,5-3 млн. га. Однак оцінити стан озимих і попередній збиток, на думку міністерства, можна буде після підвищення температури.

Згідно з даними Держстату, Україна під урожай 2012 засіяла озимими на зерно і зелений корм, включаючи ріпак, 9,4 млн. га, що на 1,9% більше, ніж під урожай 2011 р. Площі під озимими зерновими розширилися на 3, 8% і склали 8,4 млн. га.

http://ukrapk.com/


Новини України
Останні новини