Уряд України здешевить аграріям посівну кампанію - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Уряд України здешевить аграріям посівну кампанію

Уряд України здешевить аграріям посівну кампанію

Уряд України має намір здешевити мінеральні добрива та пально-мастильні матеріали для проведення посівної кампанії. Про це повідомив 14 лютого у бесіді з журналістами міністр аграрної політики і продовольства України Микола Присяжнюк.

«Уряд зараз працює над тим, щоб підготуватися до додаткового виділення пально-мастильних матеріалів та їх здешевленню», - повідомив міністр, зазначивши, що, за оцінками Мінагропроду, необхідно буде додатково виділити близько 200 тис. тонн дизпалива і 40 тис. тонн бензину. Він додав, що на сьогоднішній день Міністерство енергетики та вугільної промисловості вивчає розмір можливого здешевлення.

Крім того, Мінагропрод ініціює здешевлення близько 700 тис. тонн добрив, і «добрива планується здешевити приблизно на 600-700 грн / т».

М.Присяжнюк повідомив, що міністерство ще не проводило оцінку витрат на весняну посівну кампанію, зазначивши, що «те, що держава може зараз зробити, - це здешевлення та забезпечення насінням, здешевлення добрив і пально-мастильних матеріалів, та наукові рекомендації і прогнози, якими культурами, в яких обсягах і в яких регіонах бажано пересівати, щоб отримати більш високий врожай ».

М.Присяжнюк нагадав, що міністерство збільшило прогноз пересівання озимих культур до 3,5 млн. га, в тому числі 3 млн. га - зернових і 0,5 млн. га - технічних культур.

http://ukrapk.com/


Новини України
Останні новини