Українські виробники молока протестують проти необгрунтованого зниження цін на молочну сировину переробними підприємствами - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
  • Головна
  • ::
  • Новини
  • ::
  • Новини України
  • ::
  • Українські виробники молока протестують проти необгрунтованого зниження цін на молочну сировину переробними підприємствами
Курсы НБУ на сегодня

Українські виробники молока протестують проти необгрунтованого зниження цін на молочну сировину переробними підприємствами

Асоціація виробників молока Україні (АПМ) від імені своїх засновників категорично протестує проти зниження цін на молочну сировину в Україну з боку низки переробних підприємств. Заяви глави російської Федеральної служби з нагляду в сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини (Росспоживнагляд) Г. Онищенко і введення заборони на ввезення до Росії сиру трьох українських заводів не є підставою для загальнонаціонального змови переробних підприємств щодо зниження ціни на молочну сировину по всій території Україні . Про це йдеться в прес-релізі асоціації.

"При аномально-холодній температурі, коли виробники сировини спрямовують усі зусилля на збереження ферм і підтримку безперебійного виробництва, підступне зниження цін призведе до вирізання тварин, адже бізнес у таких умовах нікому не цікавий. Створюється враження, що в цій країні якісне молоко взагалі нікому не потрібно, адже, в першу чергу, зниження цін б'є по господарствам, які випускають якісну сировину ", - йдеться в повідомленні.

АПМ, в першу чергу, звертається до переробних підприємств і закликає до проведення переговорів і відпрацювання загальнонаціональної стратегії розвитку галузі. Адже історія повторюється, і ми вже не раз вирізали поголів'я, а потім стикалися з дефіцитом якісного молока. "Сьогодні як ніколи необхідно кооперуватися і шукати шляхи виходу з кризи, а не в односторонньому порядку знижувати ціни", - заявляють в АПМ.

Довідка: Асоціація виробників молока Україні (АПМ) - це добровільна неприбуткова організація, яка почала свою діяльність на початку 2009 р. З ініціативою створення такої організації виступили українські фермери-виробники молока. Сьогодні до складу асоціації входять виключно сільськогосподарські підприємства. Це 50 господарств з 16 областей України.

Метою створення Асоціації було об'єднання підприємств для захисту їх прав та інтересів, а також для консолідації зусиль для досягнення світових стандартів виробництва молока шляхом впровадження сучасних технологій. При цьому Асоціація лише координує господарську діяльність учасників без права втручання в їх виробничу і комерційну діяльність і процес прийняття управлінських рішень.

http://proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини